Słowiańska Duma Trener personalny
trening personalny

Trener personalny

Trening personalny dla każdego

Nie ulega wątpliwości, iż najlepsze efekty niesie z sobą trening dopasowany do indywidualnych predyspozycji i potrzeb danej osoby, odbywający się pod okiem specjalisty. W akademii sportów walki Słowiańska Duma dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym Klientom proponujemy profesjonalną pomoc trenera personalnego. Zapraszamy mieszkańców Białegostoku i okolicznych miast do skorzystania z tej możliwości.

Jak wygląda trening z trenerem personalnym?

W przeciwieństwie do zajęć grupowych trening personalny skupia się na konkretnej osobie, jej aktualnych możliwościach i celach. Wykwalifikowany instruktor opracowuje indywidualny zestaw ćwiczeń oraz dba o to, aby podopieczny wykonywał ćwiczenia w sposób prawidłowy i efektywny. W naszej szkole sztuk walki zajęcia mogą dotyczyć:

  • boksu – podstawowego sportu walki bazującego na użyciu pięści osłoniętych specjalnymi rękawicami, które amortyzują zadawane ciosy;
  • kickboxingu – obejmującego zarówno ciosy bokserskie pięściami, jak i kopnięcia;
  • krav maga – systemu samoobrony, który zawiera skuteczne techniki zaczerpnięte z różnych sztuk walki.

Na trening z trenerem personalnym w naszej akademii Słowiańska Duma może zapisać się każdy, bez względu na płeć, wiek czy też aktualny poziom umiejętności. Osoby początkujące podczas takich zajęć mają okazję na solidne wypracowanie podstaw oraz opanowanie poszczególnych technik w komfortowych, bezpiecznych warunkach. Mogą one także w każdym momencie dopytać instruktora o ewentualne problematyczne zagadnienia. Dla sportowców będących na poziomie zaawansowanym zajęcia z trenerem osobistym stanowią szansę na szlifowanie posiadanych umiejętności i rozwijanie ich pod okiem specjalisty. Opisywane rozwiązanie sprawdza się zarówno w sytuacjach, kiedy sztuki walki stanowią nasze hobby czy sposób pracy nad sylwetką, jak i wówczas, gdy chcemy nauczyć się technik przeznaczonych do praktycznego zastosowania, przydatnych w sytuacjach zagrożenia.

trening personalny białystok

Współpraca z trenerem personalnym – poznaj korzyści

Trening personalny to pozycja w naszej ofercie, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Białegostoku. Dzieje się tak nie bez przyczyny, gdyż taka współpraca wiąże się z:

  • możliwością osiągnięcia zadowalających rezultatów w stosunkowo krótkim czasie – wszystko ze względu na fakt, iż, jak wspomniano, to treningi szyte na miarę, a zestaw ćwiczeń dopasowany jest do indywidualnych predyspozycji i potrzeb;
  • minimalizacją ryzyka kontuzji – istnieje mniejsze prawdopodobieństwo urazów niż w przypadku samodzielnej aktywności, gdyż wówczas to profesjonalista czuwa nad prawidłowym wykonywaniem poszczególnych ćwiczeń przez podopiecznego;
  • dodatkową motywacją – trener osobisty wspiera swojego Klienta w drodze do osiągnięcia obranych celów.

Mając na uwadze wymienione zalety, zdecydowanie warto zapisać się na pierwszy darmowy trening w naszej akademii i sprawdzić, czy taka forma współpracy faktycznie nam odpowiada.

Rozpocznij swoją przygodę ze sztukami walki

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszej szkoły sztuk walki Słowiańska Duma w Białymstoku, aby samodzielnie przekonać się, z jakimi korzyściami wiąże się uczestnictwo w treningach zarówno personalnych, jak i grupowych. Chętnie wprowadzimy Cię w świat sportów walki lub pomożemy rozwinąć już posiadane umiejętności. Zapewniamy profesjonalną obsługę, indywidualne podejście oraz przyjazną, bezstresową atmosferę podczas zajęć. Dbamy o to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.